45 yaş Sınır İlköğretim-Lise-Ön Lisans-Lisans 50 Daimi Personel Alımı

İŞKUR İş İlanları üzerinden 50 daimi personel alımı için Belediye Personel Alımı İlanları yayımlandı. İstanbul İş İlanları ile ilköğretim-lise-ön lisans-lisans mezunu personel alımı yapılacak.

15 Eylül 2021 Çarşamba 01:32

İŞKUR İş İlanları üzerinden engelli-engelsiz 45 yaş sınır 50 daimi personel alımı yapılması için Belediye Personel Alımı İlanları yayımlandı. İlanlar kapsamında İstanbul Büyükşehir Belediyesi 2 elektrik teknikeri, 1 inşaat/çevre teknikeri, 1 iş makinesi operatörü, 19 daimi işçi, 6 kantar operatörü, 2 lowbed şoförü, 4 makine teknikeri, 3 pickup şoförü, 2 çevre teknikeri, 10 işçi (engelli)  alacak.
 

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI 

** Personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Türk vatandaşı olması zorunludur.
** Personel alımı ilanına başvuracak olan adayların 18 yaşını tamamlamış olması zorunludur.
** Personel alımı ilanına başvuracak olan adayların emekliliğe hak kazanmamış olması zorunludur.
** Personel alımı ilanına başvuracak olan adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması zorunludur.
** Personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Türk Ceza Kanunu’nun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da afta uğramış olsa bile, devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmaması zorunludur.
** Personel alımı ilanına başvuracak olan olan erkek adayların askerlikle ilgisi bulunmaması ya da askerlik çağına gelmemiş bulunması veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olması zorunludur. 

BAŞVURU BİLGİLERİ 

İstanbul İBB personel alımı ilanı için son başvuru tarihi 22 Eylül 2021 olarak belirtilmiş olup başvurular  https://kariyer.ibb.istanbul/ adresine yapılacaktır. www.kamukariyer.org haberidir. 

İLAN METNİ İÇİN TIKLAYIN

Son Başvuru Tarihi: 22 Eylül 2021

Kamu Kariyer.org Son Dakika Kamu İşçi ve Memur Alım İlan ve Haberleri, Son Dakika Gelişmeleri, Haberler, Kamu Personeli Alım İlanları.

Bir Yorum Yaz

Başa dön tuşu