Personel Alımı

Araştırma Hastanesi 17 Personel Alımı ve Güvenlik Görevlisi Alımı

Güvenlik görevlisi olarak hizmet etmek isteyenler için kamu araştırma hastanesi bünyesine resmi iş ilanları kapsamında personel alımı ve güvenlik görevlisi alımı yapılacak. Türkiye genelinden başvuruları Konya Teknik Üniversitesi bu alımı yapıyor.

Konya Teknik Üniversitesi resmi iş ilanları kapsamında yayınlanan personel alımı iş ilanına göre 17 kamu personeli alımı ve güvenlik görevlisi alımı yapılacağı açıklandı. Araştırma hastanesi personel alımına en az lise mezunu olan adaylar başvuru yapabiliyor.

Kontenjan bilgisi olarak 7 koruma ve güvenlik görevlisi, 2 destek personeli, 4 temizlik görevlisi, 1 temizlik işçisi, 2 beden işçisi temizlik işçisi için ve son olarak 1 temizlik görevlisi alımı yapılacaktır.

guvenlik-gorevlisi-alimi-ilanlari.jpg

Kimler Bu İlana Başvuru Yapabilecektir

En az lise ve dengi okullardan mezun olmak, temizlik görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalık ve benzeri engelleri bulunmama, en az 2 yıl deneyimli olma, güvenlik görevlisi alımı için vardiyalı çalışmaya engel durumu bulunmaması gerekiyor. Son başvuru tarihi itibarıyla 35 yaşını doldurmamış olma şartları ile kamu personeli alımı yapılacaktır.

Nasıl Başvuru Yapılır

Başvuru yapacak adaylar için bu ilanın resmi gazete ilanı itibari ile 15 gün içerisinde 5 Kasım 2021 tarihine kadar belirtilen şekilde yapılacaktır.

Başvurular Üniversitenin resmi sayfası üzerinden temin edilen başvuru formunun doldurulması yolu ile elektronik ortamda online olarak başvurular tamamlanacaktır.

Online başvurular dışında başvuru yapacak adayların başvuruları kabul edilmeyecektir.

Başvuru kılavuzu

Kamu Kariyer Son Dakika Kamu İş İlanları, Memur Alım İlanları, İşkur İlanları, İşçi Alım İlanları ve Haberin Merkezi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu