Avrupa Otoyolu Yatırım Ve İşletmesi Elektrik Teknikeri  Arıyor  | Kamu İş İlanları


Avrupa Otoyolu Yatırım Ve İşletme Anonim Şirketi yayımladığı ilanda elektrik teknikeri alımı yapacağını duyurdu.  Ayrıntılar haberimizin devamında

23 Kasım 2020 Pazartesi 00:01

Kuzey Marmara Otoyol İşletmesi şirketlerinden biri olan  Avrupa Otoyolu Yatırım Ve İşletme Anonim Şirketi personel alımı için ilan yayımlamış bulunuyor. Yayımlanan ilanda elektrik teknikeri alınacağı belirtiliyor.

Pozisyon Bilgisi

Bakım / Onarım departmanında, tam zamanlı olarak, uzman seviyesinde görev yapılacak

Başvuru Şartları

1 –  Vardiyalı sistemde çalışabilmek 
2 –  EKAT belgesi tercih sebebi / ENH bakımı tecrübesi olmak
3 – Aktif araç kullanabilmek ve  B veya C Sınıfı ehliyeti olmak.
4 – 2 – 10 yıl tecrübeli olmak
5 – Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak 
6 – Lise,  ön lisans veya  universite mezunu olmak
7 – Sarıyer’de görev yapmasına engeli olmamak

Başvuru Bilgisi

Adaylar en geç 21 Aralık 2020  Pazartesi  gününe kadar başvuruda bulunabilirler. Başvurlar  “kariyernet” üzerinden yapılacak olup  linkten ilana ulaşabilirsiniz.

Bilgi İçin

Avrupa Otoyolu Yatırım Ve İşletme Anonim Şirketi 
Akıllı Ulaşım Sistemleri teknolojisi  ile donatılarak  otoyol kullanıcılarının güvenliğinin sağlamayı amaçlayan Kuzey Marmara Otoyol İşletmesi,  Asya yakasında KMO Anadolu Otoyolu İşletme A.Ş. ve Avrupa yakasında Avrupa Otoyolu Yatırım Ve İşletme A.Ş. ile görevli ayrı olan iki  şirketten oluşmaktadır. .
Otoyol işletmeciliğinde   güvenlik ve  konforu ön ön planda tutmayı misyon edinen  ve teknolojiyi en iyi şekilde kullanan Avrupa Otoyolu Yatırım Ve İşletme Anonim Şirketi  tüm bunları sosyal sorumluluk bilinci ile birleştirerek   ekonomiye ve topluma katma değer kazandıran hizmeti sunmayı amaç edinmektedir.

Akıllı Ulaşım Sistemleri teknolojisi ile, tüm otoyol güzergahında konumlandırılan 2360 adet kamera, 26 adet değişken trafik işareti,86 adet değişken mesaj işareti, 21 adet meteoroloji istasyonu, 178 adet trafik sayım sensörü, ve Scada tünel/otoyol güvenlik sistem verileri bir ana ve iki alt kontrol merkezinden 7/24 izlenerek, otoyol trafik güvenliği kontrol edilmekte ve meydana gelen olaylara hızlıca müdahale edilerek otoyol trafik hizmetinin kesintisiz, konforlu,  yüksek standartlarda verilmesi hedeflenmektedir.

Avrupa Otoyolu Yatırım Ve İşletme Anonim Şirketi web adresine  https://www.avrupaotoyolisletmesi.com  linkten ulaşabilirsiniz.

Son Başvuru Tarihi: 21 Aralık 2020

Kamu Kariyer Son Dakika Kamu İş İlanları, Kamu Personeli Alım İlanları, Son Dakika Haberleri

Kamu Kariyer Kamu İş İlanları Kaynak:KariyerKamu

Bir Yorum Yaz

%d blogcu bunu beğendi: