Belediye En Az İlköğretim 40 Personel Alımı İçin 4 İlan Yayımladı

İŞKUR İş İlanları portalından 40 kişilik kadro için personel alımı İş İlanları yayımlandı. Bu kapsamda 4 ayrı kategoride işçi alımı yapılacağı belirtildi. Hangi kadrolarda alım yapılacak?

14 Eylül 2021 Salı 11:24

İŞKUR İş İlanları üzerinden 40 kişilik kadro için personel alımı İş İlanları yayımlandı. Bu kapsamda 4 ayrı kategoride işçi alımı yapılacağı belirtildi. İzmir Karabağlar Belediyesi operatör, şoför ve işçi alacak.

Karabağlar Belediyesi işçi alımı için iŞKUR’da ilan yayımlandı. 40 kişilik boş kadro ile 4 farklı alanda normal statüye sahip adaylar başvuru yapabilecek.

PERSONEL ALIMI YAPILACAK KADROLAR

Belediye 40 kişilik boş kadro ile;
30 Beden İşçisi (Genel),
2 Kepçe Operatörü,
8 Kamyon Şoförü,
2 Kaynak Operatörü,

BAŞVURU ŞARTLARI

Belediye adaylardan, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir herhangi bir sağlık sorunu olmamak, En az ilköğretim, en çok ortaöğretim (lise ve dengi) mezunu olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan  emekli veya yaşlı aylığı almıyor olmak şartları aranacak.
Ayrıca Müracaat tarihi itibariyle 18 yaşından gün almış ve 42 yaşını bitirmemiş olmak şartları aranacak.

BAŞVURU İÇİN GEREKLİ OLAN BELGELERİN BAZILARI

**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan  adaylardan Nüfus cüzdanı aslı veya fotokopisi istenmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydı ile suretleri belediyemizce onaylanabilir.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan Diploma veya mezuniyet belgesinin aslı, noter tasdikli örneği veya E-devlet üzerinden alınmış  mezuniyet belgesi istenmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi belediyemizce onaylanabilir. 
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan Yabancı Okul Mezunları için Denklik Belgesinin aslı veya noter tasdikli fotokopisi istenmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi belediyemizce onaylanabilir. 
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan erkek adaylardan askerlik ile ilişkisi olmadığına dair beyanı istenmektedir.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak zihinsel ve bedensel bir durumu olmadığına dair beyanı istenmektedir.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan bir adedi forma yapıştırılmak kaydı ile son altı ay içerisinde çekilmiş 2 adet biyometrik fotoğraf istenmektedir.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge istenmektedir 
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan adli sicil kaydı istenmektedir.

BAŞVURULAR BAŞLADI

Karabağlar Belediyesi personel alımı başvuruları ilanın yayım tarihi olan 13 Eylül 2021 tarihi ile başlamış olup en geç 17 Eylül 2021 tarihine kadar başvuruların gerçekleştirmeleri gereklidir. Başvurular İŞKUR elektronik ortamda ilan numarası ile yapılacak.

Beden İşçisi (Genel) İş İlanı No: 00006271935
Kepçe Operatörü İş İlanı No: 00006272204
Kamyon Şoförü İş İlanı No: 00006272166
Kaynak Operatörü İş İlanı No: 00006272335

Online Başvuru Ekranı: https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx

Son Başvuru Tarihi: 17 Eylül 2021

Kamu Kariyer.org Son Dakika Kamu İşçi ve Memur Alım İlan ve Haberleri, Son Dakika Gelişmeleri, Haberler, Kamu Personeli Alım İlanları.

Bir Yorum Yaz

Başa dön tuşu