Belediye Öğrenim Şartsız Daimi Personel Alımı

İŞKUR İş İlanları üzerinden Belediye Başkanlığı daimi personel alımı yapılması için Belediye Personel Alımı İlanları yayımlandı. İlanlar kapsamında öğrenim şartsız personel alınacak.

14 Eylül 2021 Salı 12:21

İŞKUR İş İlanları üzerinden 10 daimi personel alımı yapılması için Belediye Personel Alımı İlanları yayımlandı. İlanlar kapsamında Bursa Osmangazi Belediyesi  öğrenim şartsız çöp personeli alacak.
 

BURSA OSMANGAZİ BELEDİYESİ  BAŞVURUSU İÇİN GEREKLİ OLAN BELGELER

** Personel alımı ilanına başvuracak olan  adaylardan Nüfus cüzdanı aslı veya fotokopisi istenmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydı ile suretleri belediyemizce onaylanabilir.
** Personel alımı ilanına başvuracak olan erkek adaylardan askerlik ile ilişkisi olmadığına dair beyanı istenmektedir.
** Personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak zihinsel ve bedensel bir durumu olmadığına dair beyanı istenmektedir.
** Personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan bir adedi forma yapıştırılmak kaydı ile son altı ay içerisinde çekilmiş 2 adet biyometrik fotoğraf istenmektedir.
** Personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü istenmektedir.
** Personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge istenmektedir 
** Personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan adli sicil kaydı istenmektedir.

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI 

** Personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Türk vatandaşı olması zorunludur.
** Personel alımı ilanına başvuracak olan adayların 18 yaşını tamamlamış olması zorunludur.
** Personel alımı ilanına başvuracak olan adayların emekliliğe hak kazanmamış olması zorunludur.
** Personel alımı ilanına başvuracak olan adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması zorunludur.
** Personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Türk Ceza Kanunu’nun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da afta uğramış olsa bile, devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmaması zorunludur.
** Personel alımı ilanına başvuracak olan olan erkek adayların askerlikle ilgisi bulunmaması ya da askerlik çağına gelmemiş bulunması veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olması zorunludur. 
** Personel alımı ilanına başvuracak olan adayların görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmaması zorunludur.

BAŞVURU BİLGİLERİ 

Bursa Osmangazi Belediyesi  personel alımı ilanı için son başvuru tarihi 17 Eylül 2021 olarak belirtilmiş olup başvurular  Soğanlı Mah. Dr. Sadık Ahmet Cad. No:388/2 Osmangazi Bursa adresine yapılacaktır. www.kamukariyer.org haberidir

Son Başvuru Tarihi: 17 Eylül 2021

Kamu Kariyer.org Son Dakika Kamu İşçi ve Memur Alım İlan ve Haberleri, Son Dakika Gelişmeleri, Haberler, Kamu Personeli Alım İlanları.

Bir Yorum Yaz

Başa dön tuşu