Belediye Sürekli İşçi Alımları 20 Daimi Özel Güvenlik Görevlisi Alımı

İŞKUR İş İlanları üzerinden 20 daimi personel alımı yapılması için Belediye Personel Alımı İlanları yayımlandı. İstanbul Sürekli İşçi Alımları ile özel güvenlik görevlisi alımı yapılacak.

15 Eylül 2021 Çarşamba 00:01

İŞKUR İş İlanları üzerinden Büyükşehir Belediyesi 20 daimi personel alımı yapılması için Belediye Personel Alımı İlanları yayımladı. Sürekli İşçi Alımları kapsamında İstanbul Büyükşehir Belediyesi özel güvenlik gerevlisi alımı yapacak.

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI 

** Personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Türk vatandaşı olması zorunludur.
** Personel alımı ilanına başvuracak olan adayların 18 yaşını tamamlamış olması zorunludur.
** Personel alımı ilanına başvuracak olan adayların emekliliğe hak kazanmamış olması zorunludur.
** Personel alımı ilanına başvuracak olan adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması zorunludur.
** Personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Türk Ceza Kanunu’nun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da afta uğramış olsa bile, devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmaması zorunludur.
** Personel alımı ilanına başvuracak olan adayların görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmaması zorunludur.

İstanbul İstgüven Başvuru Bilgileri 

İstgüven personel alımı ilanı için son başvuru tarihi 17 Eylül 2021 olarak belirtilmiş olup başvurular  https://kariyer.ibb.istanbul/Genel Başvuru adresine yapılacaktır. www.kamukariyer.org haberidir.

Son Başvuru Tarihi: 17 Eylül 2021

Kamu Kariyer.org Son Dakika Kamu İşçi ve Memur Alım İlan ve Haberleri, Son Dakika Gelişmeleri, Haberler, Kamu Personeli Alım İlanları.

Bir Yorum Yaz

Başa dön tuşu