Bloglar

Blog Pazarlama İpuçları (Yeni Başlayanlar)

Web günlükleri olarak da bilinen bloglar internette yeni bir şeydir.

Düşüncelerinizi istediğiniz herhangi bir konuya gönderebilmeniz için harika bir yoldur.

Bloglamayı aşağıdaki gibi birçok şey için kullanabilirsiniz:

  • Günlük kaydı

  • Ürün ve / veya hizmetleri tanıtmak

  • yazı

  • yayıncılık

Gerçekten yaratıcı olabilir ve blogunuzu kalbinizin istediği her şey için kullanabilirsiniz.

Eğer blog dünyasında ve bloglamanın pazarlama tarafında yeniyseniz, bilmek isteyeceğiniz bazı önemli şeyler var.

Blog Pazarlama

Bir pazarlama aklınız varsa Blog Pazarlama kolay olabilir.

Birçok kişi bloglarını bir günlük gibi kullanacak ve bu tür bloglar esas olarak sadece bu amaç için kullanılır ve çevrimiçi para kazanmak için kullanılmaz. Bu, aynı şeyleri yaşayan diğer insanlarla düşüncelerini paylaşmanın bir yoludur.

Bir blog başlatıyorsanız, başlamak için yapabileceğiniz en kolay şey, tutkunuz hakkında yazmaya başlamak ve içeriği akıtmaktır.

Bu, bir blogun devam etmesini sağlamak için ne yapmanız gerektiği hakkında bir fikir verecektir. Sadece düşüncelerinizi ve aklınızda olanı günlüğe kaydetmenin arkasındaki zihin seti, kazanacak ve kaybedecek hiçbir şeyin olmadığıdır.

Hazır değilseniz ve başkalarının söylediklerinizi okumasını istemiyorsanız blogunuzu herkese açık hale getirmeniz bile gerekmez.

Bu sizin kişisel tercihiniz.

Bununla birlikte, bunu yapmak bloglamanın nasıl çalıştığını öğrenmenize yardımcı olur ve daha sonra bir ürünü veya hizmeti nasıl pazarlayacağınızı öğrenmeye devam edebilirsiniz.

Başlamak ve herkesin görmesi ve okuması için kelimelerinizi dışarı çıkarmak için kullanabileceğiniz çok sayıda ücretsiz blog platformu var.

Blogunuzu Bir Sonraki Düzeye Taşıyın

Kendi URL'nize sahip olmanın avantajlarını da düşünebilirsiniz. Yeni başlayanlar için harika olan ücretsiz bir URL kullanmaya başlayabilirsiniz ve seçtiğiniz blog nişiyle daha rahat olduğunuzda, okuyucularınızla size biraz daha özgürlük ve güvenilirlik sağlayacak kendi alan adınızı almayı düşünebilirsiniz.

Zamanla blog oluşturma ve sizin için neyin işe yaradığı hakkında daha fazla bilgi edineceksiniz ve blogunuzu kalabalığın arasından sıyrılmak için yükseltmek isteyeceksiniz.

Bu başlangıçta düşünülmesi gereken bir şeydir ve bunu yapmaya hazır olduğunuzda ve blogunuz daha başarılı olmaya başladığında her zaman bu değişiklikleri yapabilirsiniz.

Kendi Blog Web Sitenize Sahip Olmak

Kendi blog web sitenize sahip olmak size daha fazla kontrol ve içeriği koyacaktır. Eklemek istedikleriniz ve eklemek istemedikleriniz hakkında son sözü söyleyeceksiniz. Sonuçta yazının tamamını veya çoğunu yapıyorsunuz. Sağ? Yani gökyüzü sınırlıdır. YAŞASIN.

Sonra böyle şeylere karar verebilirsiniz.

  • Ürün incelemeleri yazma

  • Web sitenize bir e-ticaret ekleyin

  • Evinizden el yapımı ürünler satmak

  • Videolar

Ve çok daha fazlası, ve tüm bu seçeneklerin hepsi senin.

Kendi blog web sitenize sahip olmak da ne istersen hakkında kelime almak için harika bir yoldur ve pazar ve blog niş ile ilgili bir şey tanıtmak için harika bir yoldur.

Blog pazarlama izin verirseniz karmaşık hale gelebilir. Dürüst olmak gerekirse, sadece yaparsanız zorlaşacaktır.

Blog pazarlamasının kullanımı ile altı rakamlı bir gelir elde eden bazı şaşırtıcı blogcuları duymuş olabilirsiniz ve eğer yapabilirlerse, o zaman bu başarıyı çoğaltmak mümkündür.

Ancak bu başarının nasıl gerçekleştirildiğini bilmemiz gerekiyor.

Yeni başlayanlar için büyük bir tavsiye küçük başlamak ve tutarlı olmaktır. Altı rakamlı blog yazarı bunu yaptı. İşte böyle başladılar.

Bir blog ile başladılar, harika içerikle oluşturdular ve daha sonra başka bir blog eklediler ve harika içeriklerle oluşturdular. İki blog web sitesini takip edin ve iyi bir program tutarak geride kalmalarına izin vermeyin ve ardından durulayın ve işlemi tekrarlayın.

Zamanla, web sitelerini korumak için yardım eklediler, ancak gelir gelmeye başladığında işin bir kısmını dış kaynak kullandı.

Bu, gelirlerini elde etmenin ve gelir getirici blog web siteleri oluşturmanın başka bir yoludur.

Bir blog web sitesi oluşturma konusunda ciddi iseniz, o zaman bir noktada işinizi büyütmek için yardıma ihtiyacınız olacak. Blog gelir sitenize bir web sitesi açmak için arıyorsanız o zaman oraya yardım gerekir.

Blog Pazarlama Öğrenme

Blog pazarlama öğrenmek için harika bir şeydir ve blog web sitenizden ürün veya hizmet satabiliyorsanız, bunları her yerde satabilirsiniz. Bir blog kullanarak para kazanmak, nasıl yapılacağını öğreneceğiniz en tatmin edici şeylerden biridir.

Sadece bu online para kazanma yöntemi olduğunu düşünmeyin çünkü çok çalışmak ve tutarlı olmanız gerekir. Bundan çıkmak için blog web sitenize koymanız gerekecek.Source by Jennifer David