Bloglar

Blog Yazılarınızın Daha Fazla Çalışmasını Sağlamanın 5 Yolu

Bazen yeni içerik fikirleri bulmak zordur. Google ve diğer arama motorlarının sürekli yayınlanan, yeni içerikleri ödüllendirdiğini biliyorsunuz. Eski noggin yeni içerik için fikir üretmediğinde bu zor bir durum olabilir.

Neyse ki, muhtemelen şu anda yeni bir trafiğin altın madeni üzerinde oturuyorsunuz … eski blog yayınlarınız.

Mevcut yayınlarınızı taze hale getirmek için yeniden tasarlayabilirsiniz, böylece çok fazla zaman ve sorun olmadan yeni trafik yemi elde edebilirsiniz. Burada büyük bir fayda hızdır. Eski blog yayınlarınızı yeniden oluşturmak, yenilerini oluşturmak için yaptığı zamana yakın bir yer bulamaz.

Aşağıdaki 5 uygulama, başarılı blog yazarlarının tamamen yeni içerik oluşturmadan daha fazla trafik oluşturmak için kullandıkları yöntemlerdir.

1. Blogunuzdaki Diğer Yazılara ve Sayfalara Bağlantı

Google'ın örümcekleri dahili bağlantıları sever. Bu, sitenizdeki bir sayfadan veya içerik yayınından başka bir sayfaya bağlantı oluşturduğunuz zamandır. Bu basit hile, sitenizdeki okuyucuları daha uzun tutabilir, okuyucularınızı alakalı içerik konusunda uyarır ve ayrıca her ziyaretçinin blogunuzda geçirdiği ortalama süreyi artırır. Tüm bunlar SEO için harika, daha fazla ücretsiz organik trafik anlamına geliyor.

2. Unvanlarınızı Yeniden Çalışın

Eski bir blog yayınına bakabilir ve oldukça muhteşem olduğunu düşünebilirsiniz. Herhangi bir değişikliğe ihtiyaç duymayabilir. Anahtar kelimeleriniz, alakalı kelimeler ve kelime öbekleri olabilir, alt başlıklarınız okuyucuyu sayfa aşağı taşır ve güçlü bir harekete geçirici mesajınız vardır. Neden sadece başlığı değiştirmiyorsunuz? Bu, yalnızca düşük performans gösterdiğini düşündüğünüz yayınlarda önerilir. Kırık değilse bir şeyi değiştirmeye gerek yoktur.

3. Popüler Blog Yazılarınızı Sosyal Medyada Paylaşın

Kaç yaşında oldukları önemli değil. En popüler blog yayınlarınız bir nedenle popüler. Her ay, onları sizin için savaşa gidebilecekleri sosyal medya siperlerine geri götürün.

4. Kısa Mesajları Uzatın

1.500 veya daha fazla kelime içeren gönderilerin kısa gönderilerden daha fazla trafik çektiğini biliyor muydunuz? Bu, ödemeniz gerekmeyen ücretsiz ve genel bir trafiktir. Mevcut kısa yayınlarınızın uzunluğunu artırın, böylece onları zenginleştirin.

5. Gönderilerinizin Okunabilirliğini Geliştirin

Kimse büyük bir metin bloğunu okumayı sevmez. İçeriğinizi ayırın. Alt başlıklar ekleyin. Eski, eski bir blog yayınını taze ve eğlenceli hale getirmek için alt çizgi, italik, madde işaretli listeler, resimler ve videolar kullanın.Source by Jon Allo