Bloglar

 Blogging, Tamamen Ücretsiz Bir İnternet Pazarlama Tekniği

Bir bağımlılık trendi.

Blog çalıştırıldığından bu yana yıllar geçti. Yine de, son zamanlarda bağımlılık yaratanların 1'i olarak kabul edildi. Çeşitli gençler, bloglarını duyguları için bir çıkış noktası olarak görmeye başladılar; tam olarak bir şeyi mahvedebilecekleri küçük bir çevrimiçi kuytu, kendilerini rahatsız eden ya da kendilerini heyecanlı hissettiren şeylerden biri. Deneyimli pazarlamacılar, bloglamanın size bir kuruşa mal olmayacak en büyük Online pazarlama stratejilerinden biri olduğunu keşfetti.

Bloglama tam olarak nedir?

Blog, web günlüğü ile ilgili yaygın olarak kullanılan bir terimdir. Temel olarak, bir blog on-line bir günlük. Bir blog hiç bir ücret ödemeden inşa edilebilir ve kesinlikle eğlence için ya da işletme faktörleri için kullanılabilir.

Tüm blog yardımıyla dünya çapında web reklamcılığınızı artırmanın yöntemleri.

Çevrimiçi işiniz için blog oluşturma, ürünlerinizin ve hizmetlerinizin varlığını arttırmak için garantili bir yöntemdir. İşte bir blog yardımıyla internetteki reklamlarınızı geliştirmek için birkaç yöntem:

1. Müşterilerinizin web sitenizdeki değişiklikleri takip etmesini sağlayın. Yeni ürünleriniz ve bağlı kuruluş web siteleriniz ayrıca blogunuzda yayınlanabilir.

2. Açık yazma yardımı ile iş hedeflerinizi ve programlarınızı takip edin. Blog içeriğiniz arşivler arasında kolayca saklanabilir. İnterneti arayan herhangi biri tarafından kolaylıkla kullanılabilen aranabilir bilgilerden daha kesin ne olabilir ki?

3. İşletmenizle ilgili belirli hizmetler veya ürünler hakkındaki görüşlerinizi, rehberliklerinizi veya incelemelerinizi yayınlayın. Yayınlama, bloglama ile oldukça basit bir işlemdir.

4. Bağlantıları geri getirecek ve dolayısıyla arama motorlarındaki puanınızı güçlendirecek web bağlantılarını kullanın. Bu, sitenize güzel bir şekilde yazılmış makalelerin yerleştirilmesi sırasında önemli ölçüde daha iyi yapılabilir. Bağlı kuruluş bağlantıları daha da fazladan nakit akışı sağlamak için blogunuzda da bulunabilir.

5. Blog ziyaretçilerinizden geri bildirim almak için blog özelliğini kullanarak güvenli yanıt alın. Okuyucularınızın görüşleri ile ürün ve hizmetlerinizi artırabilirsiniz.

6. Ek blogcularla kolayca bağlantı kurun. Diğer blogcular, blogunuzda harika bir şeylere sahip olduğunuzu gördüklerinde, sizi anında bloglarına bağlayacak olan favori listelerine yerleştirirler.

Bir blog nasıl kurulur?

Tam burada, Çevrimiçi işinizi tanıtmak için bu harika yoldan yararlanmak için kullanabileceğiniz seçeneklerden birkaçı. Muhtemelen bir bloglama yazılım programı yüklüyorsunuz ya da bir blog barındırma hizmetinin sizin için yapmasına izin veriyorsunuz. LiveJournal, Blogger.com ve WordPress.com gibi ana bilgisayar hizmetleri bu disiplinde iyi bilinmektedir. Bu ana bilgisayarlar size blogunuzu nasıl düzenleyebileceğinize dair uygun talimatlar sunar.Source by Ramon Tarruella