Demet Şener Cenk Küpeli neden boşandı? Cenk Küpeli’den ilk açıklama Son Dakika

Sürpriz bir şekilde evlenip yine sürpriz bir şekilde boşanan Demet Şener-Cenk Küpeli çiftinin neden ayrıldıkları merak ediliyor. Büyük bir aşk ile 21 Haziran 2019 tarihinde evlenen Demet Şener-Cenk Küpeli çiftinin ayrılık sebebi ortaya çıktı. Demet Şener ile evliliğini sonlandıran Cenk Küpeli’den açıklama geldi.

Demet Şener Cenk Küpeli neden boşandı?

Yeni evlenen çiftin boşanmasında en büyük etkenin Cenk Küpeli’nin çocuk istemesi olduğu öğrenildi. Şener yaptığı bir röportajda ‘çocuk istiyor musunuz?’ sorusuna ‘kısmet’ cevabını vermişti.

Cenk Küpeli ile nikah masasına oturan Demet Şener istenmeyen gelin olmuştu. Küpeli’nin ailesi ne nikaha katılmış ne de gelinleriyle bir araya gelmişti. Cenk Küpeli’nin babası ve annesi Oya-Avni Küpeli, ‘Oğlumuzla hiçbir şekilde bağlantı kuramıyor ve görüşemiyoruz’ sözleriyle Demet Şener’e isyan etmişti.

Cenk Küpeli’den ilk açıklama

Sosyal medya hesabından bir mesaj paylaşan Küpeli, ‘Evli kaldığımız süre boyunca bana hissettirdiğin tüm güzel duygular ve beraber geçirdiğimiz her an için teşekkür ederim. Anneliğine ve kadınlığına olan saygımın yanı sıra, duyduğum sevgi nedeniyle hayatımda hep çok özel kalacaksın. Ayrılık sonrası arkadaşlığa inanmasam da eski eşin olarak tüm desteğim ve dualarım seninle olacak. Güzel ve başarılı bir hayat dilerim…’ ifadelerini kullandı.Kamu Kariyer Son Dakika Kamu İş İlanları, Kamu Personeli Alım İlanları, Son Dakika Haberleri

Kamu Kariyer Son Dakika Haber Kaynak:CNN

Bir Yorum Yaz

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: