Doya Doya Moda Bahar Candan kimdir? Bahar Candan kaç kilo? Son Dakika


Ablası Nihal Candan ile katıldıkları moda programlarından tanınan ve sosyal medyada fenomen olan Bahar Candan’ın kim olduğu araştırılıyor. Doya Doya Moda yarışmacıları arasında yer alan Bahar Candan’ın yarışmadaki açıklamaları gündem olmaktadır. Peki ama Bahar Candan kimdir?

Doya Doya Moda Bahar Candan kimdir?

Doya Doya Moda yarışmacısı Bahar Candan, 17 Şubat 1998 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Kendisini de ünlü yapan İşte Benim Stilim ile adını duyuran Nihal Candan’ın kardeşidir. Yardımcı Doçent Doktor Hakan Candan’ın ortanca kızı olan Bahar Candan, lisansını hukuk bölümünde sürdürüyor.

Yürüyüşü, konuşma şekliyle taklitleri yapılan Bahar Candan, sosyal medya üzerinden yaptığı iddialı paylaşımlarla gündemde kalmayı başarıyor. Her yaptığı olay olan Bahar Candan, “Dondurma Gibisin” isimli parçasına çektiği klibin ardından “Dom Pérignon” isimli parçasına çektiği kliple konuşulmuştu.

Bahar Candan daha önce de bir moda yarışmasında yarışmıştı.Kamu Kariyer Son Dakika Kamu İş İlanları, Kamu Personeli Alım İlanları, Son Dakika Haberleri

Kamu Kariyer Son Dakika Haber Kaynak:CNN

Bir Yorum Yaz

%d blogcu bunu beğendi: