Kamu İstihdam HaberleriSon Eklenen

Evde Ek İş İlanlar 2020 , Evde Ek iş imkanları 2020 Kamu İşçi Ve Memur Alım İlanları


Evde Makale Yazma ek gelir

Son dönemlerde oldukça trend olan iş kollarından birisi de makale yazarlığı. İnternet siteleri için belli başlı konularda uzun makaleler hazırlayarak evden ek gelir elde edebilirsiniz. Bu iş imkanları aracı firmalarla yada firek makele satın almak isteyen internet siteleri ile konuşarak yapabilirsiniz.

Evde Boncuk Paketleme

ile Ek Gelir Evde kadınların büyük ilgi gösterdiği boncuk paketleme işi için sistem kına paketleme ile aynı şekilde işliyor. Ancak boncuk paketleme işi el yeteneği istiyor ve yılın her dönemi yoğun bir şekilde yapılabiliyor.

Boncuk paketleme işinde de firmalar adresinize malzemeleri teslim ediyor ve belli sürede istenilen sayıda paketlenme yapılmasını istiyorlar. 

Evde İplik Temizleme ile Ek Gelir Bu iş imkanı diğerlerine nazaran biraz daha zahmetli. Firmalar parça kumaşları sizlere getiriyorlar ve bu parça kumaşlardan iplik çıkarmanız talep ediliyor. Parça başı ödeme yapılan bu iş için el yeteneği gerekiyor.

  Evde Nikah Şekeri Paketleme ile Ek Gelir Evde nikah şekeri paketleme işi oldukça yaygın. Çok sayıda firma bu konuda ilanlar veriyor. Evlere teslim edilen malzemeler ile nikah şekeri paketlemesi yapılıyor. Paketleme başı belli bir ücret çalışanlar toplu ödemeler alabiliyorlar

Web Sitemizde Yayımlanan ilanlar alıntı olup kaynağımız google arama motorudur. ilan başvurularına ilgili ilanı veren kurumun sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Facebook Adresimiz: https://www.facebook.com/kamukariyer

Twitter Adresimiz: https://twitter.com/KariyerKamu

Bizi Takip edin ve Yorum yapmayı unutmayın.

Kamu İş İlanları
Memur Alım İlanları