İşkurKamu İstihdam HaberleriSon Eklenen

İŞKUR İEP 2020 personel alımı başvuru linki Kamu İşçi Ve Memur Alım İlanları


 “TOBB Türkiye Ekonomi Şûrası’nda sayın Cumhurbaşkanı iş dünyasına çağrısı sonucunda; başlatılan 2019 yılı İstihdam Seferberliği kapsamında;

İŞKUR İEP 11 şehre personel alımı yapılıyor. 

Rebul Kozmetik Sanayi ve Ticaret A.Ş. ve Rebul Kozmetik Paz. San. ve Tic. Ltd. Şti. unvanlı firmaların Arnavutköy’de bulunan fabrika binası Bayrampaşa Hizmet Merkezi Müdürü Abdulaziz ÖZER ve İş ve Meslek Danışmanı Şinasi KURUÇAY tarafından ziyaret edilerek; toplam 207 çalışana karşılık iki grup olarak 9+3=12 kişilik Kozmetik Ürün Hazırlama İşçisi mesleğindeki İşbaşı Eğitim Programı başlatılmıştır.

Sözleşme, Bayrampaşa Hizmet Merkezi Şube Müdürü Abdulaziz ÖZER Bey ile Rebul firması adına İnsan Kaynakları ve İdari İşler Müdürü Sema COŞKUNER tarafından imzalanmıştır.

Akabinde, firmanın üretim birimleri ziyaret edilerek firmanın ürettiği ürünler hakkında bilgi alınmıştır.

Gökhan Süngü Büro Personeli Türkiye İş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Basın Yayın ve Tanıtım Birimi Hacı Mimi Mah. Lüleciler Cad. No:4 Tophane/İstanbul Tel: 90 212 249 29 87-119 Faks: 90 212 249 08 61

İŞKUR İEP 2020 personel alımı başvuru linki

Web Sitemizde Yayımlanan ilanlar alıntı olup kaynağımız google arama motorudur. ilan başvurularına ilgili ilanı veren kurumun sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Facebook Adresimiz: https://www.facebook.com/kamukariyer

Twitter Adresimiz: https://twitter.com/KariyerKamu

Bizi Takip edin ve Yorum yapmayı unutmayın.

Kamu İş İlanları
Memur Alım İlanları