İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı | Kamu İş İlanları


İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Rektörlüğü yayımlanan ilanda öğretim üyesi kadrosuna personel alımı yapılacağını bildirdi.

22 Kasım 2020 Pazar 11:00

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Rektörlüğü yayımlanan ilanda öğretim üyesi kadrosuna personel alımı yapılacağını bildirdi.
Alım  2547  sayılı  Kanun,  Öğretim  Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği ve Üniversitemiz Senatosu’nca belirlenerek Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı tarafından  onaylanan  Akademik  Atama  ve  Yükseltme  Kriterleri’ne uygun olarak yapılacaktır.
Genel Şartlar: 
a- Başvuracakların  657  sayılı  Kanun’un  48.  maddesinde  belirtilen  şartlara sahip olmaları gerekmektedir.
b -Yabancı   ülkelerden   alınan   diplomaların   Üniversiteler arası Kurulca  denkliğinin onaylanmış olması zorunludur.
c- Başvuracaklar   Özgeçmiş, Öğrenim Belgeleri (Lisans, yüksek  lisans,  doktora)  Yükseköğretim Kurulu tarafından kabul edilen merkezi yabancı dil sınavı veya eşdeğerliği  kabul edilen sınava ilişkin sonuç belgesi, Fotoğraf, Bilimsel Çalışma ve Yayınlarını kapsayan Yayın Listesi, ilgili Akademik Atama ve Yükseltme Kriterleri Bildirim Formu (http://personel.ikc.edu.tr/S/11116/formlar adresinden ulaşılabilir)  ile  birlikte,  Bilimsel  Çalışma  ve  Yayınlarını  kapsayan eserler ile başvurularını Üniversite Bilgi Yönetimi Sistemi (ÜBYS) üzerinden Akademik Personel Başvuru Modülü aracılığı ile (http://ubs.ikc.edu.tr/HRM/AkademikBasvuru/PersonelBasvuru/Giris) elektronik olarak yapacaklardır.
d – Başvuru sistemi ile ilgili ayrıntılı bilgi Başvuru Kılavuzunda belirtilmiş olup Başvuru Kılavuzu’na ve detaylı bilgiye Üniversitemiz internet sayfasında yer alan “Duyurular” kısmından ulaşılabilir.  Üniversite,  kılavuzda  yazan  hususlara başvuranın riayet  etmemesi   halinde başvuruyu kabul etmeme hakkını saklı tutar.
e –  İlan  tarihinden  itibaren  15  (onbeş)  gün  içerisinde  başvuru yapılması gerekmektedir. Başvuruya ilişkin bilgiler, Başvuru Kılavuzu ve ilgili mevzuat http://personel.ikcu.edu.tr internet sitemizde  bulunmaktadır.  Üniversitemiz  Senatosu’nca   belirlenen,   Yükseköğretim   Kurulu Başkanlığı tarafından onaylanan Üniversitemiz “Akademik  Atama ve Yükseltme  Kriterleri”ne http://personel.ikcu.edu.tr/Share/B6172F2BE653E5618FF0D79F3681A850 internet sitesinden de ulaşılabilinir.

katip-celebi.jpg
* İşaretli kadrolara Yükseköğretim Kurumlarında Yabancı Dil Öğretimi ve Yabancı Dille Öğretim Yapılmasına Uyulacak Esaslara İlişkin Yönetmelik uyarınca  İngilizce Ders verme yeterliliğine sahip olduğunu belgelendirenler başvurabilir
Öğretim Üyesi kadrosuna alınacak 5 akademik personel ilanı için son başvuru tarihi 6 Aralık 2020′ dir.

Son Başvuru Tarihi: 06 Aralık 2020

Kamu Kariyer Son Dakika Kamu İş İlanları, Kamu Personeli Alım İlanları, Son Dakika Haberleri

Kamu Kariyer Kamu İş İlanları Kaynak:KariyerKamu

Bir Yorum Yaz

%d blogcu bunu beğendi: