Kefaret 1. bölüm izle! Kefaret 2. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son Dakika


Kefaret dizisi her pazar FOX TV’de ekrana geliyor. Dizinin ilk bölümündeki intihar sahnesi izleyici tarafından heyecanla takip edildi. Nurgül Yeşilçay Mert Fırat gibi başarılı oyuncuların kadrosunda yer aldığı Kefaret dizisinin 1 ve 2. bölümleri merak ediliyor. İşte Kefaret’in 2. bölüm fragmanı hakkında bilgiler. 

Kefaret 1. bölüm izle

Bir kasaba lisesinde öğretmenlik yapan ve doktor kocası Ahmet ve iki küçük çocuğu ile mutlu bir hayat sürdüren Zeynep’in rüya gibi yaşamı kızının ortadan kaybolması ile bir anda cehenneme dönecektir. Zeynep bir bir elindeki her şeyi yitirirken İstanbul’dan atanan başarılı genç komiser Sinan sayesinde umudunu asla yitirmeyecek ve hayata sımsıkı tutunma gücü bulacaktır. Kızını bulabilmek için her yolu denemesine rağmen bir sonuca ulaşamayan Zeynep sonunda çılgınca bir eyleme kalkışır ve hiç beklemediği bir gerçekle karşı karşıya kalır.


Kefaret 2. bölüm fragmanı
FOX’ta her pazar saat 20:00’de yayınlanan Kefaret adlı dizinin 2. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı .Kamu Kariyer Son Dakika Kamu İş İlanları, Kamu Personeli Alım İlanları, Son Dakika Haberleri

Kamu Kariyer Son Dakika Haber Kaynak:CNN

Bir Yorum Yaz

%d blogcu bunu beğendi: