İşçi

Kırıkkale Belediyesi Kamu İşçisi Alım Başvuru Şartları

Kırıkkale Belediyesi 17 kamu işçisi alımı yapacağını İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden ilan etti. Başvuru şekli ve tarihi açıklandı. Adaylar bu alımlara nasıl başvuru yapacağını hazırladık.

Kırıkkale Belediyesi bünyesinde istihdam etmek üzere istenilen şartları yerine getiren ve belgelere sahip olan kişiler arasından 17 kamu işçi alımı yapacağını ilan etti.

Başvuru Şartları

Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olan adayların görevini yapmasına engel bir durumu bulunmaması gerekmektedir.

Adayların bedensel engeli ve herhangi bir kronik rahatsızlığı bulunmaması gerekmektedir.

Erkek adayların askerlik hizmetini yapmış olması, muaf olması, vaktinin gelmemesi veya askerlikle ilişiği bulunmaması gerekmektedir.

Adayların en az E ve G ehliyet belgesine, SRC belgesine, Psikoteknik değerlendirme belgesine ve operatörlük belgesine sahip olmaları gerekmektedir.

Adayların 5 yıl kepçe operatörlüğü unvanında görev yapmış olması gerekmektedir.

Dikkatli, düzenli, disiplinli ve takım çalışmasına uygun adaylar başvuru yapabileceklerdir.

Adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

Adayların devlet güvenliğine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, zimmet irtikap, rüşvet, fesat karıştırma, cinsel dokunulmazlığa karşı suçlar, uyuşturucu madde suçlarından ve bunun gibi yüz kızartıcı suçlardan ceza veya soruşturma almamış olmak.

Başvuru Esnasında Teslim Edilmesi Gereken Belgeler

Başvuru dilekçesi, özgeçmiş, 1 adet fotoğraf, kimlik fotokopisi, ikametgah, sağlık raporu, adli sicil kaydı, ehliyet SRC belgesi, Operatörlük belgesi bu belirtilen belgelere sahip olmak gerekmektedir. Kepçe operatörü alımı yapılacak.

İşçi Başvuruları Nasıl Yapılacak

Başvurular 22 Ekim 2021 tarihinde başlamış olup 26 Ekim 2021 tarihinde sona ermiş olacaktır. Başvurular Yenidoğan Mah. Belediye sok.NO:4/1 Kat 8 adresine şahsen gereken belgeler ile gidilip yapılacaktır. Detaylı bilgi aynı adresten alınacak.

Kamu Kariyer Son Dakika Kamu İş İlanları, Memur Alım İlanları, İşkur İlanları, İşçi Alım İlanları ve Haberin Merkezi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu