Bloglar

Malayalam Blogu Nasıl Başlatılır?

İnternet dünyasında Malayalam içeriği öncekinden çok daha iyi artıyor. Google’ın arama sonuçlarında sayfa sıralamasında çok fazla web sitesi göründü. Ancak, keralitlerin büyük çoğunluğu internetteki ücretsiz blog araçlarını kullanarak bir malayalam blogunun nasıl başlatılacağının farkında değil. Size malayalamda nasıl blog yazılacağını öğretmeye çalışıyorum.

Öncelikle blogger.com veya başka bir blog sitesinden bir hesap oluşturmanız gerekir. Ve hesabınızın ayarlar sayfasına gidin. Yayınlama özellikleri için Unicode-8'i seçin. O zaman malayalam içeriğiniz blogunuzda düzgün çalışacaktır. Sonra bir soru ortaya çıkar. Malayalam içeriği nasıl yazılır? Mevcut çok fazla malayalam kelime işlemci var. Fakat neredeyse hepsi Unicode Ayarları ile uyumlu değil. Varamozhi editörü, malayalam belgeselinde iyi bir seçimdir. Malayalam içeriğini tamamladıktan sonra, unicode destekli bir sayfa almak için "ctrl" + "U" tıklayın. Ardından makalenin tamamını o sayfadan kopyalayın ve blog yazı sayfanıza yapıştırın. Sunmak. Malayalam blogunuz herkes tarafından okunmaya hazır.

Ayrıca blog oluşturma amacıyla çevrimiçi bir malayalam metin üreticisi olan "ilamozhi" yi de kullanabilirsiniz. Onun planı neredeyse varamozhi malayalam editöründeki ile aynı.

Siber alanda zaten bir malayalam blog topluluğu var. Bu, onlardan bir üyelik almanız gerektiği anlamına gelmez. Ancak bu topluluktan bir üyelik almak, blogunuzun popülerliğini artırmanıza yardımcı olacaktır.

Beklemeyin. Malayalam blogunuzu şimdi başlatın. Mammootty gibi süperstarlar, kişisel bloglarına malayalamda çoktan başladılar.Source by Asker Hassan