Natural Estetik Ve Sağlık Hizmetleri Personel Alımı | Kamu İş İlanları


Natural Estetik Ve Sağlık Hizmetleri Personel Alımı yapılması için iş ilanı yayınladı. Yayınlanan iş ilanlarında Natural Estetik Ve Sağlık Hizmetleri Anonim Şirketi bünyesine 2 adet Temizlik Görevlisi

29 Kasım 2020 Pazar 00:13

Natural Estetik Ve Sağlık Hizmetleri Personel Alımı yapılması için iş ilanı yayınladı. Yayınlanan iş ilanlarında Natural Estetik Ve Sağlık Hizmetleri Anonim Şirketi bünyesine 2 adet Temizlik Görevlisi alımı gerçekleştirilecek.
Natural Estetik Ve Sağlık Hizmetleri Personel Alımı
Natural Estetik Ve Sağlık Hizmetleri Personel Alımı yapılması için iş ilanı yayınladı. Yayınlanan iş ilanlarında Natural Estetik Ve Sağlık Hizmetleri Anonim Şirketi  bünyesine 2 adet Temizlik Görevlisi alımı gerçekleştirilecek. 
BAŞVURU BİLGİLERİ 
Natural Estetik Ve Sağlık Hizmetleri Personel Alımı ilanı son başvuru tarihi 30 Kasım 2020 olarak açıklanmıştır.
Başvurmak isteyen kişilerin  905333149642 no.lu telefondan Selen Dönmez  ile veya [email protected]  e-posta adresinden iletişime geçmeleri gerekmektedir.
ADAYLARDAN İSTENEN BELGELER
1 – Natural Estetik Ve Sağlık Hizmetleri Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.
2 – Natural Estetik Ve Sağlık Hizmetleri Personel alımı ilanına başvuracak  tüm adayların diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak mezuniyet belgesi gerekmektedir.
3- Natural Estetik Ve Sağlık Hizmetleri Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI 
1  – Natural Estetik Ve Sağlık Hizmetleri Personel alımı ilanına başvuracak dinamik, dikkatli ve titiz çalışma düzenine sahip olması gerekmektedir.  
2  – Natural Estetik Ve Sağlık Hizmetleri Personel alımı ilanına başvuracak 18-40 yaşlarında olması (30.11.2002 – 4.09.1980 tarihleri arasında doğan kişiler) gerekmektedir.
3  – Natural Estetik Ve Sağlık Hizmetleri Personel alımı ilanına başvuracak ilköğretim mezunu olması gerekmektedir.
4  – Natural Estetik Ve Sağlık Hizmetleri Personel alımı ilanına Hizmetleri Personel alımı ilanına başvuracak Beylikdüzü, Esenyut, Başakşehir, Güngören, Bahçelievler, Bağcılar,  Avcılar, Küçükçekmece, Zeytinburnu, Bakırköy ilçelerinde ikamet etmeleri tercih nedenidir. 
5  – Natural Estetik Ve Sağlık Hizmetleri Personel alımı ilanına başvuracak benzer pozisyonda deneyimli olması gerekmektedir. 
 

Son Başvuru Tarihi: 30 Kasım 2020

Kamu Kariyer Son Dakika Kamu İş İlanları, Kamu Personeli Alım İlanları, Son Dakika Haberleri

Kamu Kariyer Kamu İş İlanları Kaynak:KariyerKamu

Bir Yorum Yaz

%d blogcu bunu beğendi: