Memur Alımı

Şehir Hastanesi 52 Düz Memur Alımı (Lise Önlisans Lisans)

Şehir Hastaneleri kamu personeli alımı ilanları yayınlamaya başladı. Son yayınlanan ilanda 52 düz memur alımı ve destek personeli alımı yapılacağı açıklandı. Başvuru yapacaklar lise, önlisans veya lisans mezunu olacak.

Şehir Hastanesi 52 Düz Memur Alımı ve Kamu Personeli Alımı

Türkiye genelinden başvuruları kabul edilecek olan yeni personel alımı ilanı yayınlandı. İlana göre lise, önlisans veya lisans mezunları bu kadrolu alıma başvuru yapabilir. 4/B olarak alım hangi şartlarda yapılacağı adayların erişimine sunuldu.

Büro personeli alımı, avukat, mühendis, mimar, tekniker, teknisyen ve temizlik personeli alımı olarak gerçekleşecektir. Büro personelleri düz memur olarak alınıyor.

Başvuruları Nasıl Yapılacak?

Üniversite Personel Daire Başkanlığına şahsen veya Takbaş Mahallesi Kartaltepe Sokak 33400 Tarsus /MERSİN adresine posta yolluyla müracaat etmeleri gerekmektedir. Eksik belgeli başvurular ile posta yoluyla yapılan başvurularda son başvuru günü mesai bitiminden sonra Üniversitemize ulaşan başvurular dikkate alınmayacaktır. Adaylar ilanda yer alan pozisyonlardan sadece birine müracaat edebilir.

Başvuru Genel Durumu ve Şartları

Her unvan karşılığında bulunan lise, önlisans veya lisans mezunu olmaları gerekiyor. Öğrenim durumları için kılavuz içerisinde sunulan tablolar incelenmelidir. Yaş sınırı ilana yazılmamıştır.

Başvuran adaylardan lisans mezunları için 2020 KPSS(B) grubu KPSSP3 puanı, önlisans mezunları için 2020 KPSS(B) grubu KPSSP93 puanı, ortaöğretim (Lise ve Meslek Lisesi ) mezunları için 2020 KPSS(B) grubu KPSSP94 puanı esas alınacaktır. Başvuracak adayların 2020 yılı KPSS(B) grubu sınavından ilgili puan türünden en az 65 puan almış olmaları gerekmektedir. Belirtilen puan türünden farklı puan türünden veya ilgili puan türünde 65 puanın altında puanla yapılan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4. maddesinin (B) fıkrasına 5917 sayılı Kanunun 47.maddesinin 5.fıkrası (a/2) bendi ile eklenen “Bu şekilde istihdam edilenler, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Cumhurbaşkanı kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler.” hüküm uyarınca tek taraflı sözleşmesini fesih edenlerin 1 yıl geçmedikçe atamaları yapılmayacaktır. Bu durumda olanların yerleştirmeye hak kazansalar bile atamaları yapılmaz.

Haklarında yaptırılacak olan arşiv araştırması olumlu sonuçlanmış olmak.

Başvuru kılavuzu

Kamu Kariyer Son Dakika Kamu İş İlanları, Memur Alım İlanları, İşkur İlanları, İşçi Alım İlanları ve Haberin Merkezi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu