Stadia Pro, yeni yılda yeni oyunlar ekledi Son Dakika

Açık tekerlek yarışçısı F1 2020 şu anda 29,99 ABD doları, aksiyon RPG oyunu Ary ve Sezonların Sırrı 39,99 ABD doları olarak satışa sunuluyor. Stadia, 19.99 $ Figment’ı “zihinde müzikal bir yolculuk” olarak tanımlarken, yüksek puan alan bağımsız, yukarıdan aşağıya nişancı Hotline Miami normalde 9,99 $ ‘a gidiyor. Diğer bir deyişle, 10 $ ‘lık bir abonelik makul bir oyun kazancı elde edebilirsiniz.

Stadia sayfası El Hijo’yu, şiddetin yerine küçük bir çocuğun yaramaz ve oyunculuğunu alan “şiddet içermeyen bir gizlilik oyunu olarak tanımlıyor. Oyunun temel unsurlarından biri “El Hijo” nun gölgeleri haydutlardan saklanmak için kendi yararına kullanmasıdır. ”

Stadia, oyun açısından yavaş bir lansmana girdi. Ancak kısa süre önce 2022 veya 2023‘e kadar 400 oyun eklemeyi taahhüt etti. Ayrıca, 4K oynatma ve sosyal / akış yetenekleri gibi bazı özellikleri vaat edilen zaman çizelgesi içinde başlatamadı. Bunu telafi etmek için Google, kredi kartı ayrıntılarını sağlamaya istekli olmanız koşuluyla iki aylık ücretsiz deneme sunuyor. Ancak bunun ardından, 30 dakikalık ücretsiz oyunu açıkladı ve kullanıcıların en azından platformu denemesini sağlamak için çok uğraştığını gösterdi.Kamu Kariyer Son Dakika Kamu İş İlanları, Kamu Personeli Alım İlanları, Son Dakika Haberleri

Kamu Kariyer Son Dakika Haber Kaynak:CNN

Bir Yorum Yaz

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: