Survivor Ekstra Melisa kimdir? Melisa Emirbayer kaç yaşında, nereli? Son Dakika


Survivor Ekstra sunucularından birisi olan Melisa Emirbayer’in kim olduğu araştırılıyor. Melisa Emirbayer eski Survivor yarışmacıları arasında da yer almıştır. Peki ama Survivor Melisa Emirbayer kimdir, kaç yaşında, nereli?

Survivor Ekstra Melisa Emirbayer kimdir?

Survivor Ekstra 2021 sunucuları arasında Melisa Emirbayer de yer aldı. Melisa Emirbayer 25 yaşındadır. Survivor Türkiye Yunanistan sezonunda yarışan Melisa Emirbayer, 2 Kasım 1995 tarihinde İzmir’de dünyaya geldi. İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Yüzme Antrenörlüğü bölümünde eğitim gördü. 2002 senesinde ailesinin yönlendirmesi ardından yüzme sporuyla ilgilenmeye başlayan Melisa Emirbayer, Fatih Koleji Spor Kulübü’nde yüzmeye başladıktan sonra ilk önce Galatasaray Spor Kulübü’ne, 5 yıl sonra da Fenerbahçe Spor Kulübü’ne transfer oldu.
Kurbağa stilindeki başarısıyla dikkat çeken Melisa Emirbayer’in birçok Türkiye şampiyonlukları oldu. 200 metre kurbağa branşında Türkiye rekoru kırıp milli takıma adım attı. 2009 senesinde başlayan milli takım serüveni ile birlikte birçok organizasyonda başarılar elde etti. Kariyerini 2018 yılında noktaladı ve Göztepe Spor Kulübü yüzme şubesinde antrenörlük yaptı.

 Kamu Kariyer Son Dakika Kamu İş İlanları, Kamu Personeli Alım İlanları, Son Dakika Haberleri

Kamu Kariyer Son Dakika Haber Kaynak:CNN

Bir Yorum Yaz

%d blogcu bunu beğendi: