İŞKUR İlanları

THY PEGASUS Tecrübesiz Personel Alımı İŞKUR’da

Havayolu personel alımları İŞKUR aracılığı ile yayınlanmaya başlandı. Türk Hava Yolları ve PEGASUS personel alımı yayınlayarak başvuru kabul ediyor. THY personel alımı başvuruları nasıl ve hangi şartlarda yapılacak?

PEGASUS ve Türk Hava Yolları personel alımı tecrübesiz adaylar arasından alacak. Başvuru yapacaklar için iş ilan numarası haberde sunuldu. Başvuruları Türkiye İş Kurumu üzerinden yapılacak. THY personel alımı başvuru şartları ile beraber tarihleri haberde sunuldu.

PEGASUS Personel Alımı 3 Kişi Başvuru Şartları

Büro memuru alımı olarak yapılacak. En az önlisans mezunu olan adayların başvurusu kabul edilecek. 20 ile 45 yaş arasında olması isteniyor. Çalışma adresi olarak İstanbul açıklanmıştır.

pegasus-personel-alimi.jpg

Başvuruları 00006383468 iş ilan numarası ile elektronik ortamda yapılacak. Veri girişi evrak takibi yapabilecek ve diğer departmanlara destek olacak personel aranmaktadır. Çalışma Saatleri: 07:30-16:30 olarak açıklandı. Engelli olan adayların başvurusu alınacak. 1 Aralık 2021 tarihinde sona erecek.

THY Personel Alımı 1 Kişi Başvuru Şartları

Mühendislik departmanımızda ofis işleri (Raporlama vs.) yapabilecek endüstri, makina, metalurji, uçak ve uzay mühendisi, %40 ve üzeri engelli rapor olan engelli personel alınacak.

thy-personel-alimi.jpg

En az lisans mezunu olması gerekiyor. 20 ile 60 yaş arasında olanların başvurusu kabul edilecek. Adaylar başvurularını 00006394998 iş ilan numarası ile yapacak. Bu alımda İstanbul şehrine yapılacak.

Kamu Kariyer Son Dakika Kamu İş İlanları, Memur Alım İlanları, İşkur İlanları, İşçi Alım İlanları ve Haberin Merkezi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu