Türk Kızılayı Eğitmen Müdür Alımı | Kamu İş İlanları

Kızılay Kurumu personel alımı için ilan yayımladı. Detaylar haberimizin devamında…

20 Ocak 2021 Çarşamba 15:14

Kızılay Kurumu  personel alımı için ilan yayınladı. Yayınlanan ilanda Kızılay Kurumu Antalya ili / Alanya Şubesinde görevlendirilmek üzere Mesul Müdür / İlk Yardım Eğitmeni alımı yapacağını duyurmuştur. Detaylar haberimizin devamında 

İş Tanımı

**İlk Yardım Eğitim Merkezinin, kurumsal ve yasal mevzuatlar çerçevesinde yönetilmesini sağlamak. İlkyardım Yönetmeliğinde belirtilen görev ve sorumlulukları yerine getirmek,
**Eğitim merkezi bünyesinde yürütülmekte olan tüm eğitimleri planlanmak, tanıtılmasını sağlamak, uygulamak, izleme ve değerlendirmesini yapmak/yapılmasını sağlamak,
**Kurumsal müşteriler başta olmak üzere ihtiyaç halinde diğer paydaşlara İlk Yardım eğitimleri vermek/verilmesini sağlamak,
**Eğitim faaliyetleri tanıtma, pazarlama ve yaygınlaştırma stratejilerini belirlemek, kurum tarafından belirlenen stratejilere uygun hareket etmek,
**İl Sağlık Müdürlüğü tarafından yapılan sınavlarda eğitmen olarak görev almak.

 Genel Başvuru Şartları 

a – Kızılay  personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların sağlık alanında en az ön lisans, tercihen lisans mezuniyeti  olmaları gerekmektedir. 
b – Kızılay  personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların tercihen STK’larda gönüllü ya da profesyonel çalışma  deneyim sahibi olmaları gerekmektedir.
c – Kızılay  personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların İlk Yardım Eğitmenliği sertifikasına sahip(en az 1 yıllık yetki belgesi olması) olması gerekmektedir,
d – Kızılay  personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların eğitim verme konusunda deneyim sahibi olması gerekmektedir.
e – Kızılay  personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların tercihen iyi düzeyde MS Office programları ve 365 uygulamaları bilgisi olması gerekmektedir
f – Kızılay  personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların İlkyardım ve İlkyardım Eğitim Merkezleriyle ilgili yasal mevzuat bilgisi olması gerekmektedir.
g – Kızılay  personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların tercihen SAP kullanım bilgisi olması gerekmektedir.
h – Kızılay  personel alımı ilanına başvuracak tüm erkek adayların  askerlik engeli bulunmaması gerekmektedir.
i – Kızılay  Personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilmesi gerekmektedir.
j – Kızılay  Personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların ekip çalışmasına yatkın olması gerekmektedir.
i – Kızılay  Personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların seyahat engeli bulunmaması gerekmektedir.

Adaylardan İstenilen Belgeler

a – Kızılay personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya Kızılay tarafından onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.
b – Kızılay personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.
c – Kızılay personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların yabancı okul mezunu adaylar için denklik belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.
d – Kızılay personel alımı ilanına başvuracak tüm erkek adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.
e – Kızılay personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.
f – Kızılay personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.
g – Kızılay personel alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.
h – Kızılay personel alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

Başvuru Bilgisi

Başvurular 27.01.2021 saat 17:00’a kadar elektronik ortamda online olarak yapılacak olup öncelikle https://basvuru.kizilaykariyer.com/ adresine üye olunmalı ve ardından ilan başvurusunun gerçekleştirilmesi gerekiyor.
İlan metnine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
https://basvuru.kizilaykariyer.com/VMT699MWG2T9Y6L4QFWPQLKAEW.JOB
https://www.kariyerkamu.com haberidir.

Son Başvuru Tarihi: 27 Ocak 2021

Kamu Kariyer Son Dakika Kamu İş İlanları, Kamu Personeli Alım İlanları, Son Dakika Haberleri

Kamu Kariyer Kamu İş İlanları Kaynak:KariyerKamu

Bir Yorum Yaz

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: