Türkiye Genelinde Bulaşıkçı Alımı | Kamu İş İlanları

Farklı illerde olmak üzere Bulaşıkçı Alımı için iş ilanları yayımlandı. Yayımlanan ilanlarda birçok ilde İŞKUR üzerinden Bulaşıkçı alımı yapılacağı bildirildi.

08 Aralık 2020 Salı 14:00

Farklı illerde olmak üzere Bulaşıkçı Alımı için iş ilanları yayımlandı. Yayımlanan ilanlarda Türkiye genelinde bir çok ilde İŞKUR üzerinden Bulaşıkçı alımı yapılacağı bildirildi. 

bulasikci_alimi.jpg

Bulaşıkçı Alımı İlanına Başvuracak Adaylardan İstenilen Belgeler

a – Bulaşıkçı alımı ilanına başvuracak tüm adayların nüfus cüzdanı aslı veya ilgili firma tarafından onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.
b – Bulaşıkçı alımı ilanına başvuracak tüm adayların diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.
c – Bulaşıkçı alımı ilanına başvuracak tüm adayların yabancı okul mezunu adaylar için denklik belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.
d – Bulaşıkçı alımı ilanına başvuracak tüm erkek adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.
e – Bulaşıkçı alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.
f – Bulaşıkçı alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.
g – Bulaşıkçı alımı ilanına başvuracak tüm adayların varsa sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi ilgili firma tarafından onaylanabilir.
h – Bulaşıkçı alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.
i – Bulaşıkçı alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.
j – Bulaşıkçı alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

Bulaşıkçı Alımı İlanı İçin Başvuru Bilgisi

Bulaşıkçı ilanına başvurular İŞKUR üzerinden online olarak gerçekleştiriliyor. Bunun için öncelikle adayların İŞKUR web sitesine üye olmaları ve https://esube.iskur.gov.tr/  web adresine şifreleri ile giriş yapmaları gerekmektedir. Daha sonra” İş İlanları” kısmındaki “Meslek” bölümüne “Bulaşıkçı (Stevard)” yazılması ve “Şehir”  seçildikten sonra “Ara” butonuna tıklanması yeterli olacaktır. 

bulasikci_alimi2.jpgbulasikci_alimi3.jpg

Son Başvuru Tarihi: 31 Aralık 2020

Kamu Kariyer Son Dakika Kamu İş İlanları, Kamu Personeli Alım İlanları, Son Dakika Haberleri

Kamu Kariyer Kamu İş İlanları Kaynak:KariyerKamu

Bir Yorum Yaz

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: