Üniversite-Belediye-Vakıf KPSS Sartsız Personel Alımları

İŞKUR üzerinden farklı şehirlerde Kamu Personeli Alımı için İş İlanları yayımlandı. Yayımlanan ilanlar kapsamında üniversite, belediyeler, vakıf, kurumlar personel alımı yapıyor.

15 Eylül 2021 Çarşamba 00:43

İŞKUR üzerinden farklı şehirlerde16 Kamu Personeli Alımı için İş İlanları yayımlandı. Yayımlanan ilanlar kapsamında Pamukkale Üniversitesi 1 aşçı yardımcısı, 1 kasiyer, Çorum Sungurlu Belediyesi 1 şoför, 2 beden işçisi(temizlik), 1 çöp kamyonu sürücüsü, Giresun SYDV 4 beden işçisi, İzmir BAYSAN 1 laboratuvar sorumlusu, 1 satış personeli, 1 veteriner hekim, 1 kalite güvence sorumlusu, İstanbul İBB BELBİM 1 terminal uygulamaları uzman yardımcısı, 1 bireysel müşteri yönetimi uzmanı alımı yapılacağını duyurdu. www.kamukariyer.org haberidir.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELERİN BAZILARI

**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların nüfus cüzdanı aslı veya kurum tarafından onaylanmak üzere fotokopisi gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların yabancı okul mezunu adaylar için denklik belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm erkek adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların fotoğraflı öz geçmiş gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğrafı gereklidir.
(Bir adedi forma yapıştırılacaktır.)
**Personel alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı gereklidir.

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların Türk vatandaşı olması gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların Türk Ceza Kanunu’nun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da afta uğramış olsa bile, devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmaması gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm erkek adayların askerlikle ilgisi bulunmaması ya da askerlik çağına gelmemiş bulunması veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olması gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmaması gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların ilan edilen kadro için aranan diğer başvuru şartlarını taşıması gereklidir.

BAŞVURU BİLGİLERİ 

İlanlar için son başvuru tarihi 15.09.2021 günü olup başvurular ilan metinlerinde belirtilen adreslere yapılacaktır. www.kamukariyer.org haberidir.

Pamukkale Üniversitesi
https://media.iskur.gov.tr/48606/denizli-pamukkale-uni-sos-tes-iktisadi-isletmesi-15-09-2021.pdf 
Çorum Sungurlu Belediyesi
https://media.iskur.gov.tr/48605/corum-sunbeton-ins-san-ve-tic-ltd-sti-15-09-2021.pdf 
Giresun SYDV
https://media.iskur.gov.tr/48596/giresun-sydv-15-09-2021.pdf 
İzmir BAYSAN
https://media.iskur.gov.tr/48567/izmir-baysan-egt-kurum-danis-tar-uret-san-tic-a-s-15-09-2021.pdf 
İstanbul İBB BELBİM
https://media.iskur.gov.tr/48567/izmir-baysan-egt-kurum-danis-tar-uret-san-tic-a-s-15-09-2021.pdf 

Son Başvuru Tarihi: 15 Eylül 2021

Kamu Kariyer.org Son Dakika Kamu İşçi ve Memur Alım İlan ve Haberleri, Son Dakika Gelişmeleri, Haberler, Kamu Personeli Alım İlanları.

Bir Yorum Yaz

Başa dön tuşu