Üniversite Sınavsız Part-Time ve Daimi Çalışacak Personel Alıyor

Üniversite sınavsız part-time ve daimi çalışacak personel alımı yapılması için İş İlanları yayımladı. İş ilanları kapsamında temizlik görevlisi de olmak üzere 4 meslekten personel alımı yapılacak.

14 Eylül 2021 Salı 11:59

Üniversite pirt-time ve daimi personeli alımı yapılması için İş İlanları yayımladı. Yayımlanan ilanda Afyon Sağlık Bilimleri Üniversitesi İktisadi İşletmesi  3 garson, 4 mutfak görevlisi, 2 temizlik görevlisi, 2 kasiyer olmak üzere 11 personel alınacağını bildirdi.  www.kamukariyer.org haberidir. 

BAŞVURU İÇİN GEREKLİ OLAN BELGELER

** Personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan üniversite Iş İstek ve Bilgi Formu istenmektedir.
** Personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan nüfus cüzdanı aslı veya kurum tarafından onaylanmak üzere fotokopisi istenmektedir.
** Personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan diploma belgesinin aslı (noter tasdikli örneği / e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi)  istenmektedir.
** Personel alımı ilanına başvuracak olan yabancı okul mezunu adaylar için denklik belgesinin aslı veya noter tasdikli örneği istenmektedir.
** Personel alımı ilanına başvuracak olan erkek adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair beyanı istenmektedir.
** Personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan bir adedi forma yapıştırılmak kaydı ile son altı ay içerisinde çekilmiş 2 adet biyometrik fotoğraf istenmektedir.
** Personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü istenmektedir.
** Personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge istenmektedir.
** Personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak zihinsel ve bedensel bir durumu olmadığına dair  beyanı istenmektedir. 
** Personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan adli sicil kaydı istenmektedir.

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

** Personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Türk vatandaşı olması zorunludur.
** Personel alımı ilanına başvuracak olan adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması zorunludur.
** Personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Türk Ceza Kanunu’nun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da afta uğramış olsa bile, devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmaması zorunludur.
** Personel alımı ilanına başvuracak olan erkek adayların askerlikle ilgisi bulunmaması ya da askerlik çağına gelmemiş bulunması veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olması zorunludur.
** Personel alımı ilanına başvuracak olan adayların görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmaması zorunludur.
** Personel alımı ilanına başvuracak olan adayların herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olması zorunludur.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Afyon Sağlık Bilimleri Üniversitesi İktisadi İşletmesi  personel alımı ilanına son başvuru tarihi 17.09.2021 günü olup başvurmak isteyen adayların başvuru belgelerini Afyon Sağlık Bilimleri Üniversitesi İktisadi İşletmesi adresine  iletmeleri gerekmektedir. www.kamukariyer.org haberidir. 

İlan metni için tıklayın

Son Başvuru Tarihi: 17 Eylül 2021

Kamu Kariyer.org Son Dakika Kamu İşçi ve Memur Alım İlan ve Haberleri, Son Dakika Gelişmeleri, Haberler, Kamu Personeli Alım İlanları.

Bir Yorum Yaz

Başa dön tuşu