Bloglar

 Web Sitesi Kısmında Blog Yazmanın Avantajları ve Dezavantajları II

Blogların bir başka avantajı da, diğer kişilerin sizin alanınız hakkında yorum yapmasına izin veren bir fonksiyona sahip olmasıdır. Bu, müşterilerinizin sayfanızın içeriğine verdikleri tepkileri size söyleyebilecekleri ve buna göre ayarlayabilecekleri iyi geri bildirim almak ve harika bir ver ve al sistemi almak için harika bir yoldur. Daha profesyonel bloglar buna güven işareti olarak adlandırır, çünkü size yapıcı eleştiri sağlamak için izleyicilerinize güvenirsiniz ve ihtiyaç duyduğunuzda içeriğinizi değiştirmenizi beklerler.

Şimdi tartışmamızın olumsuz yönlerine geçelim. Gerçekten söyleyecek çok şeyleri olmayan bazı insanlar olduğunu söylemiştik, bu yüzden bu bir başlangıç ​​con. İyi iş blogları bulmak zordur, çünkü sadece birkaç blogcu, halkın ilgisini çekecek ve harekete geçirecek kolay anlaşılır bir metin bulabilir. Herkes bir blog başlatabilir, ancak asıl iş onu sürdürme zamanı geldiğinde gelir. Bloglar ücretsiz reklam ve pazarlama yapmak için olsa da, içeriğinizi yazmanın zaman faktörü de önemlidir. Yazma çok zaman alan bir iş olabilir, özellikle buna alışkın değilseniz ya da sesin gerçekten iyi gelmesine karar vermediyseniz. Blogunuzu kaliteli içerikle güncellemede başarısız olmanız durumunda, itibarınız için değerli puanları kaybetme riskiniz olur.

Kuruluşunuzun blogunu kaliteli içerikle düzenli olarak güncellemek için profesyonel bir yazar kiralamak sizin açınızdan iyi bir hamle olsa da, bu size yine değerli bir gelir sağlayacaktır. Bunu ancak profesyonel bir yazar işe almanın maliyetini dengelemek için yeterince büyük bir takip oluşturduğunuzu hissettiğinizde yapın.Source by Sean Mize